AFGELASTINGEN
idkliniek
Pupil van de week

Deze week is het:

Daan Uythof

Lees verder...

Kantine

Rooster kantineploegen
Het kantine rooster voor het seizoen 2017-2018. Klik hier voor de kantineploegen met data.

Kantine rooster leden
Als je niet kan, svp. zelf onderling ruilen en even aan de ploegleider laten weten.

Datum

Naam

Wie

23-09-2017

Anke Bakker

ouder

23-09-2017

Louisa Bakker

zelf

23-09-2017

Simon Bakker

ouder/zelf

24-09-2017

Mark Boersen

zelf

24-09-2017

Jessica van Bodegom

zelf

24-09-2017

Anna/Pieter Boerdijk

ouder

 

 

 

30-09-2017

Mees Vriend

ouder

30-09-2017

Gijs Boerdijk

ouder

30-09-2017

Sarah ten Bokkel

ouder

01-10-2017

Fleur Bolhuis

ouder

01-10-2017

Harm Bos

ouder

01-10-2017

Auke Bouwhuis

ouder

01-10-2017

Carmen Bregman

zelf

 

 

 

07-10-2017

Sasha Bruin

ouder

07-10-2017

Job/Juri-nan v Eekelen

ouder

08-10-2017

Jelle vd Burg

zelf

08-10-2017

Arno Buiten

zelf

 

 

 

15-10-2017

Bas den Das

ouder

15-10-2017

Rik vd Burg

zelf

15-10-2017

Thijme Dekker

zelf

15-10-2017

Andries van Eekelen

zelf

 

 

 

21-10-2017

Noëll Dijkstra

ouder

21-10-2017

Jaden Dos Santos Cheung

ouder

21-10-2017

Dewi Engels

ouder

22-10-2017

Marco Fijnheer

zelf

22-10-2017

Leon Filius

zelf

22-10-2017

Iris Florussen

zelf

22-10-2017

Milou van Dijk

ouder

 

 

 

28-10-2017

Stijn Florussen

ouder

28-10-2017

Max Grimbergen

zelf

28-10-2017

Fleur Hegeman

ouder

29-10-2017

Michael Haagsma

zelf

29-10-2017

Klaas de Haan

zelf

29-10-2017

Richard Hegeman

zelf

29-10-2017

Inge en Sarah de Haan

ouder

 

 

 

04-11-2017

Jens Helder

ouder

04-11-2017

Iris Kort

ouder

05-11-2017

Paul Helder

zelf

05-11-2017

Daan Hermans

zelf

05-11-2017

Lucien de Jong

zelf

 

 

 

Datum

Naam

Wie

12-11-2017

Sebas de Jong

zelf

12-11-2017

Bob Jonkman

zelf

12-11-2017

Jemaine Kaandorp

zelf

12-11-2017

Daan Poel

ouder

 

 

 

18-11-2017

Daan Klein

ouder

18-11-2017

Dieuwertje Kraak

ouder

18-11-2017

Joerie/Brain Koridon

ouder

19-11-2017

Sanne Kamp

zelf

19-11-2017

Wouter Keppel

zelf

19-11-2017

Rick Koelewijn

zelf

19-11-2017

Bram Postema

ouder

 

 

 

25-11-2017

Patrick Knoop

ouder

25-11-2017

Elmar Lont

ouder

25-11-2017

Thijme Nieuwenhuizen

ouder

26-11-2017

Brain Kooy

zelf

26-11-2017

Arne Lont

zelf

26-11-2017

Perry Manshanden

zelf

26-11-2017

Niels Pijlman

ouder

 

 

 

02-12-2017

Olivier/Oskar lont

ouder

02-12-2017

Bob/Zoë Mosk

ouder

03-12-2017

Mark Meijer

zelf

03-12-2017

Robin Meilink

zelf

 

 

 

10-12-2017

Bas Mosk

zelf

10-12-2017

Kevin Muller

zelf

10-12-2017

Mark Poepjes

zelf

10-12-2017

Mike en Iris Reimersma

ouder

 

 

 

 

 

 

16-12-2017

Amsterdamse middag

 

 

 

 

 

 

 

13-01-2018

Guillermo Postema

ouder

13-01-2018

Sam Ruitenburg

ouder

13-01-2018

Juul/Nan Singelenberg

ouder

14-01-2018

Kees Posthumes

zelf

14-01-2018

Jordy Reitsma

zelf

14-01-2018

Cees Rotgans

zelf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum

Naam

Wie

20-01-2018

Klaas Siemens

ouder

20-01-2018

Bente Spiegelaar

ouder

21-01-2018

Rick van Rijswijk

zelf

21-01-2018

Rubben Schat

zelf

 

 

 

27-01-2018

Willem-Pieter/Gert-jan/Steef-Jurre de Smit

ouder

27-01-2018

Jasper Tijsen

ouder

27-01-2018

Chanel/Samier Wijnberg

ouder

28-01-2018

Dirk Scholten

zelf

28-01-2018

Mark Schouwenaar

zelf

28-01-2018

Sabina de Smet

zef

 

 

 

04-02-2018

Pieter Smit

zelf

04-02-2018

Quincy Smit

zelf

04-02-2018

Johan Tijsen

zelf

04-02-2018

Ricardo de Vries

zelf

 

 

 

10-02-2018

Jolyne Reitsma

ouder

10-02-2018

Jurmick en Ferron Waagmeester

ouder

10-02-2018

Levi Zwart

ouder

11-02-2018

Stefan Tijsen

zelf

11-02-2018

Kay-Lee Verfaille

zelf

11-02-2018

Jaap Vijzelaar

zelf

11-02-2018

Rinse Zijlstra

zelf

 

 

 

17-02-2018

Anke Bakker

ouder

17-02-2018

Tomas Verbree

ouder

18-02-2018

Ruud Kort

zelf

18-02-2018

Jessica van Bodegom

zelf

18-02-2018

Pieter/anna Boerdijk

ouder

18-02-2018

Thijs Fortuin

zelf

 

 

 

24-02-2018

Gijs Boerdijk

ouder

24-02-2018

Sarah ten Bokkel

ouder

25-02-2018

Fleur Bolhuis

ouder

25-02-2018

Harm Bos

ouder

 

 

 

04-03-2018

Arno Buiten

zelf

04-03-2018

Jelle vd Burg

zelf

04-03-2018

Carmen Bregman

zelf

04-03-2018

Sasha Bruin

ouder

 

 

 

10-03-2018

Bas den Das

ouder

10-03-2018

Marco Veldhuis

zelf

10-03-2018

Milou van Dijk

ouder

11-03-2018

Rik vd Burg

zelf

11-03-2018

Thijme Dekker

zelf

11-03-2018

Andries van Eekelen

zelf

11-03-2018

Mark Boersen

zelf

 

 

 

17-03-2018

Daan Wagemaker

ouder

17-03-2018

Jaden Dos Santos Cheung

ouder

17-03-2018

Dewi Engels

ouder

18-03-2018

Noël Dijkstra

ouder

18-03-2018

Leon Filius

zelf

18-03-2018

Iris Florussen

zelf

18-03-2018

Job en Jurrie- Nan van Eekelen

ouder

 

 

 

24-03-2018

Stijn Florussen

ouder

24-03-2018

Fleur Hegeman

ouder

25-03-2018

Michael Haagsma

zelf

25-03-2018

Klaas de Haan

zelf

25-03-2018

Richard Hegeman

zelf

 

 

 

01-04-2018

Paul Helder

zelf

01-04-2018

Daan Hermans

zelf

01-04-2018

Mark Schouwnaar

zelf

01-04-2018

Max Grimbergen

zelf

 

 

 

07-04-2018

Auke Bouwhuis

ouder

07-04-2018

Patrick Knoop

ouder

07-04-2018

Biem-Jan Loos

ouder

08-04-2018

Sebas de Jong

zelf

08-04-2018

Bob Jonkman

zelf

08-04-2018

Jemaine Kaandorp

zelf

 

 

 

14-04-2018

Daan Klein

ouder

14-04-2018

Diewertje Kraak

ouder

14-04-2018

Joery/Brain Koridon

ouder

15-04-2018

Sanne Kamp

zelf

15-04-2018

Wouter Keppel

zelf

15-04-2018

Rick Koelewijn

zelf

15-04-2018

Jens Helder

ouder

 

 

 

Datum

Naam

Wie

21-04-2018

Elmar Lont

ouder

21-04-2018

Thijme Nieuwehuizen

ouder

22-04-2018

Brain Kooij

zelf

22-04-2018

Arne Lont

zelf

22-04-2018

Perry Manshanden

zelf

22-04-2018

Niels Pijlman

ouder

 

 

 

29-04-2018

Daan Poel

zelf

29-04-2018

Mark Meijer

zelf

29-04-2018

Zoé en Bob Mosk

ouder

29-04-2018

Robin Meilink

zelf

 

 

 

05-05-2018

Bram Postema

ouder

05-05-2018

Jolyne Reitsma

ouder

05-05-2018

Mike/Iris Riemersma

ouder

06-05-2018

Bas Mosk

zelf

06-05-2018

Kevin Muller

zelf

06-05-2018

Mark Poepjes

zelf

06-05-2018

Dirk Scholten

zelf

 

 

 

12-05-2018

Guillermo Postema

ouder

12-05-2018

Sam Ruitenburg

ouder

12-05-2018

Juul/Nan Singelenberg

ouder

13-05-2018

Kees Posthumes

zelf

13-05-2018

Jordy Reitsma

zelf

13-05-2018

Cees Rotgans

zelf

13-05-2018

Nord Gosker

zelf

 

 

 

19-05-2018

Klaas Siemens

ouder

19-05-2018

Bente Spiegelaar

ouder

20-05-2018

Rick van Rijswijk

zelf

20-05-2018

Rubben Schat

zelf

 

 

 

27-05-2018

Sabina de Smet

zelf

27-05-2018

Pieter Smit

zelf

27-05-2018

Johan Tijsen

zelf

27-05-2018

Willem-Pieter, Gert-Jan, Steef-Jurre de Smit

ouder

 

 

 

02-06-2018

Oliver en Oskar Lont

ouder

02-06-2018

Levi Zwart

ouder

02-06-2018

Dennis Veldhuis

zelf

03-06-2018

Stefan Tijsen

zelf

03-06-2018

Jaap Vijzelaar

zelf

03-06-2018

Annemiek de Wolf

zelf

03-06-2018

Marco Veldhuis

zelf